Кобеляцький район, Полтавська область

Повідомлення про оголошення конкурсу

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», Кобеляцька міська рада ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади посадової особи Кобеляцької міської ради.

Умови проведення конкурсу на заміщення вакантної посади завідувача фінансового відділу Кобеляцької  міської  ради

Особи, котрі бажають взяти участь у конкурсі подають до конкурсної комісії Кобеляцької міської ради такі документи :

• заяву про участьу конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленим законодавством обмеженнями щодо прийняття на державну службу та проходження державної служби ;
  • згоду на збір та обробку персональних даних;
  • заповнену особовукартку форми П 2-ДС ;
  • дві фотографії розміром 4 х 6 см ;
  • копію документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  • декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (nazk.gov.ua).
  • копію першої, другої та одинадцятої сторінок паспорта громадянина України;
  • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Особи, які працюють у державному органі, де оголошено конкурс, і бажають взяти у ньому участь, зазначених документів до заяви не додають.

Вимоги до кандидатів на заміщення вакантної  посади :

• освіта за відповідним освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, бакалавраабомагістра, відповідного професійного спрямування,стаж роботи за фахомна державній службі на не менше 3 років, або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років,обов’язкове досконале володіння комп’ютером та державною мовою.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення. Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умв оплати праці надається в Кобеляцькій міській раді за адресою: м.Кобеляки, вул.Касьяна, 29, 2-й поверх.

Дата конкурсу: 03 грудня 2018 року о 10.00 год. за адресою: м.Кобеляки, вул.касьяна, 29, 2-й поверх.

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном: 3-16-00.