Кобеляцька міська рада
Кобеляцький район, Полтавська область

День визволення

  25 вересня Кобеляки відзначили 74-ту річницю з дня визволення міста від німецько-фашистських загарбників. Цього дня біля пам’ятника Скорботної матері на Алеї Слави Героїв пройшов урочисто-траурний мітинг до Дня визволення міста Кобеляки, на якому були присутні керівники та працівники міської ради, члени міської територіальної організації ветеранів, небайдужі жителі міста. Прийшов на мітинг і воїн-солдат, який 74 роки тому приймав участь у звільненні Полтавщини від німецько-фашистських військ. Це – 94 річний полковник запасу, голова міської ради ветеранів Живулько Олександр Данилович. Прийшов, щоб покласти квіти на могили своїх воїнів-побратимів, з якими разом звільняв від ворогів Полтавщину

  За визволення міста віддали своє життя 17 воїнів 93-ої Гвардійської стрілкової дивізії 69 –ї армії Степового фронту, які визволяли наше місто у далекому 1943 році і які захороненні в поіменних могилах на Алеї Слави Героїв.

  Зі словами болю  згадували ті тяжкі часи у своїх виступах Пасько Іван Павлович, Бобошко Раїса Антонівна.

 Хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих і померлих воїнів учасники мітингу. В знак подяки за мужність у боях були покладені квіти до підніжжя постаменту та на могили загиблих.

  Скільки б не пройшло часу, ми завжди будемо низько схиляти голови перед героїзмом воїнів Другої світової війни. 

  

  

 « повернутися до списку новин