Комунальники міста готуються протистояти снігопаду

Дата: 19.01.2018 10:23

Як прогнозували синоптики, у ніч з 16 на 17 січня у Кобеляках випала невелика кількість снігу, а на вулицях міста місцями з`явилась ожеледиця. У зв’язку із переміщенням активного циклону з півдня 18 січня на території Полтавської області та міста Кобеляки очікувались складні погодні умови у вигляді снігу, мокрого снігу, дощу, місцями дуже сильні опади, налипання мокрого снігу, ожеледь, місцями хуртовина і снігові замети з поривами вітру до 15-20 метрів на секунду. 19 січня, як передбачалося, температура повітря знизилась до -1-3 градусів і зранку з’явилися опади у вигляді снігу. Міський голова Олександр  Копелець доручив комунальному підприємству «Міська сервісна служба» забезпечити організацію чергування прибиральної техніки, розчищення і посипку доріг, у першу чергу магістральних, відповідно до затверджених схем. До роботи з розчищення дорожнього покриття будуть задіяні власні чотири одиниці спецтехніки. Є домовленість про залучення чотирьох потужних спецмашин на випадок великого снігопаду. Про це повідомив керівник ККП «Міська сервісна служба» Василь Фещенко. Також Василь Фещенко зазначив, що, незважаючи на святкові та вихідні дні, у разі випадання снігу комунальна служба працюватиме у посиленому режимі. Зазначимо, що при великій кількості випадання снігу основну частину роботи з розчищення вулиць міста комунальники виконуватимуть у вечірню та передранкову пору, коли зменшується потік руху автомобільного транспорту та пішоходів. Одночасно, комунальники міста звертаються до власників автотранспорту з проханням не паркувати авто  на узбіччях центральних вулиць і транспортних магістралей Кобеляк, щоб не перешкоджати комунальній техніці розчищати територію міста та прибирати сніг.