Кобеляцький район, Полтавська область

Привітання з Міжнародним жіночим днем

Зi святом весни, дорогi жiнки! Прийміть найщиріші вітання з нагоди прекрасного свята краси і любові – Мiжнародного жiночого дня 8 Березня! Це свято відзначається своєю особливою чарівніcтю і неповторністю, є символом сердечності, доброти, кохання, радості і тепла. Адже усе найдорожче, що є у  нашому житті – щастя, радість, надія, кохання,  пов’язане з жінкою. Нехай ваша доброта, ніжність, жіночність завжди наповнюють серця радістю та любов’ю, будуть запорукою миру та злагоди, здійснення мрій та сподівань

Нехай це свято додасть вам сонячного, веселкового настрою, а любов, добро, світло і радість, які ви даруєте всім нам, повертаються вам сторицею!

Щасливої вам жіночої долі, надійного чоловічого плеча, квітів – ніжних та духмяних!

Бажаю Вам поваги від колег, добра від людей, радості від дітей, щирого кохання, міцного здоров’я та  родинного  затишку.

Живіть  в гармонії та зустрічайте з посмішкою кожен день, адже від Ваших посмішок розквітає наше місто.

Нехай Вас оминають розчарування та негаразди, чоловіки оберігають Вас від проблем та зайвих клопотів, а рідні оточують шаною та увагою.

З повагою, Кобеляцький міський голова