ЗУСТРІЧ У КОБЕЛЯЦЬКОМУ НАВЧАЛЬНО-РЕАБІЛІТАЦІЙНОМУ ЦЕНТРІ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

Дата: 11.12.2017 09:57

8 грудня 2017 року в Кобеляцькому навчально-реабілітаційному центрі Полтавської обласної ради відбулася зустріч учнів 5-10 класів, вчителів з Масич З.М. – керуючою справами виконкому Кобеляцької міської ради. Тема зустрічі – «Місцеве самоврядування, як основа сталого розвитку». Зустріч відбулася не випадково адже сьомого грудня в Україні відзначали День працівників місцевого самоврядування. Керуюча справами виконкому розповіла про діяльність міської ради, виконавчого комітету, про здобутки та плани на майбутнє. На поставлені запитання всі отримали повні та змістовні відповіді. Спілкування відбулося в дружній і теплій атмосфері. В знак вдячності за запрошення Масич З.М. запросила учнів відвідати Кобеляцьку  міську раду, щоб познайомити їх з працівниками апарату та показати на практиці  роботу органу місцевого самоврядування.