МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ЧОРНОБИЛЯ

Дата: 26.04.2018 09:57

26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС сталися вибухи, внаслідок яких повністю було зруйновано реактор 4 енергоблоку. У повітря потрапили радіоактивні речовин, що з вітром розсіялися над Україною і багатьма країнами Європи. Техногенна катастрофа забрала життя численних її ліквідаторів, які, особливо в перші дні, не знали про загрозу, яку несе радіація. Ціною власного життя і здоров’я вони ліквідували пожежу на станції і далі проводили роботи на аварійному блоці і навколо нього. Наслідки Чорнобильської аварії ще довго нагадуватимуть про те, як людство може стати жертвою неконтрольованого використання власних технічних розробок. Сьогодні працівники  міської ради, члени міської територіальної організації ветеранів, працівники ККП «Міська сервісна служба» та ККП «Водоканал плюс»  зібралися біля пам’ятника ліквідаторів на Чорнобильській АЕС, щоб вшанувати їх подвиг хвилиною мовчання та покласти квіти.