Вітаємо з Днем волонтера

Дата: 05.12.2017 09:22

5 грудня Україна і більшість країн світу відзначають Міжнародний День волонтера. В цей день вшановують людей, небайдужих до проблем суспільства, слова подяки звучать на адресу тих, хто не вимагаючи винагороди, допомагає вирішувати найгостріші проблеми сьогодення. Саме завдяки волонтерам і їх роботі сотні тисяч українців, які вимушені були покинути свої домівки, забезпечені тим, без чого не обійтися в повсякденному житті, а українська армія отримала потужну підтримку, необхідну для захисту територіальної цілісності і незалежності нашої держави. Сердечно вдячний Вам за невичерпну жагу приносити користь суспільству, за чуйність і незламну віру у свій народ. Вітаю всіх членів волонтерських рухів та організацій, волонтерів з вашим святом! Ви є взірцем для майбутніх поколінь! Бажаю Вам успіхів у всіх ваших починаннях, життєвих сил, будьте щасливі, наповнюйте щастям і добром життя інших людей!