Повідомлення про початок процедури проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розгляду «Звіту про стратегічну екологічну оцінку «Детального плану території м. Кобеляки обмеженої вулицями Михайлівська, Касьяна та пр.

Дата: 22.05.2019 14:13

З метою врахування громадських інтересів та у зв’язку з розробленням містобудівної документації, відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. № 555, Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», наказу Міністерства екології і природних ресурсів України №296 від 10.08.2018 р., Кобеляцька міська рада повідомляє про початок процедури проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розгляду «Звіту про стратегічну екологічну оцінку «Детального плану території м. Кобеляки обмеженої вулицями Михайлівська, Касьяна та пр. Миколи Іващенка Кобеляцького району Полтавської області»».

З матеріалами Звіту про стратегічну екологічну оцінку можна ознайомитись та надати пропозиції на сайті Кобеляцької міської ради, а також в приміщенні Кобеляцької міської ради щоденно (крім вихідних) з 22.05.2019 р. в робочий час за адресою: Кобеляцький район, м. Кобеляки, вул. Касьяна, 29.

Строк завершення прийому пропозицій – 22.06.2019р.