17 березня- день працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

Дата: 15.03.2019 09:12

Шановні працівники і ветерани житлово-комунального господарства міста ! Щиро вітаємо вас з професійним святом- днем працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення.

Комунальні блага стали настільки звичними, що ми не замислюємось, якою важкою працею забезпечується стабільна робота комунального господарства. Сьогодні важко уявити життя без роботи цієї служби. Працівники комунального підприємства «Водоканал плюс» піклуються, щоб у наших домівках була вода, щоб тішили око прибрані вулиці, парки, щоб життя кожного було комфортним, зручним та безпечним. Вони покращують добробут і соціальне самопочуття людей. І в цьому їм допомагає професійне ставлення до справи, ініціативність, відповідальність.

Напередодні професійного свята бажаємо усім вам, шановні працівники комунальної сфери, міцного здоров'я, добра, благополуччя, затишних осель, мирного неба над головою, позитивних і доброзичливих споживачів, оптимізму та віри в майбутнє. І нехай слова вдячності від людей щоденно зігрівають вашу душу.

Олександр Копелець