Дата: 25.05.2018 08:53

Повідомлення про початок процедури проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної документації «Детальний план території розміщення універсального спортивного майданчика по вул. Юр’ївській,2 а в м. Кобеляки Кобеляцького району Полтавської області»

З метою врахування громадських інтересів та у зв’язку з розробленням містобудівної документації, відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. № 555 Кобеляцька міська рада повідомляє про початок процедури громадських слухань та обговорення проекту містобудівної документації «Детальний план території розміщення універсального спортивного майданчика по вул. Юр’ївській,2а в м. Кобеляки Кобеляцького району Полтавської області».

З матеріалами детального плану можна:

- ознайомитись та надати пропозиції в Кобеляцькій міській раді щоденно (крім вихідних) з 25.05.2018 р. в робочий час за адресою:                                м. Кобеляки, вул. Касьяна,29;

- ознайомитися за посиланням на офіційному сайті Кобеляцької міської ради

Строк завершення прийому пропозицій – 25.06.2018 р.