Кобеляцький район, Полтавська область

До уваги керівників підприємств, установ, організацій, приватних підприємців та усіх мешканців міста!

У зв’язку з проведенням двомісячника озеленення, прибирання та благоустрою в м.Кобеляки (розпорядження міського голови від 06.03.2019 №36) та настанням сприятливих погодних умов, просимо привести до належного санітарного стану прибудинкові території житлових будинків, власних земельних ділянок та прилеглої території, території всіх установ, закладів та підприємств, місць загального користування.

Дякуємо всім, хто вже розпочав прибирання та санітарну очистку територій. Дякуємо Вам за підтримку і розуміння у вирішенні питань підвищення рівня благоустрою, що відіграє велике значення у розбудові нашого з Вами міста. Чистота і порядок залежить від кожного з нас, адже тільки спільними зусиллями ми зможемо поліпшити санітарний та екологічний стан території, зробити наше місто найкращим, чистим та гарним!

Звертаємось до всіх жителів приватного сектору і багатоквартирних будинків: приділіть улюбленому місту годину свого часу: висадіть дерева, кущі чи квіти, візьміть найактивнішу участь у прибиранні вулиць, парків та зелених зон, прибудинкових територій, під’їздів будинків. Нехай стануть чистими двори і парки, нехай знову оживуть дитячі, спортивні та ігрові майданчики! Давайте разом потурбуємось про рідне місто.

Кобеляки – наш спільний дім. І від того, яким у ньому буде навколишнє середовище, залежать наше здоров’я, настрій та самопочуття.

Запрошуємо усіх городян взяти участь в озелененні та благоустрої рідного міста.

Виконавчий комітет Кобеляцької міської ради.