Привітання міського голови з Хрещенням Господнім

Дата: 18.01.2018 08:32

Шановні земляки! 19 січня ми з усім православним світом відзначаємо велике свято – Богоявлення Господнє. Це одне з найбільших та найрадісніших зимових християнських свят українського народу. Воно завершує цикл різдвяних свят. Освячена в цей день вода річок, озер та криниць захищає від усього лихого, приносить у домівки мир і спокій, дарує Божу благодать та духовне очищення. У цей чудовий і божественний день хочеться побажати всім миру, доброти, чесності і справедливості. здійснення найзаповітніших мрій, упевненості в завтрашньому дні та віри у щасливе майбутнє.  Нехай чудо живе у ваших серцях і дарує вам світлу надію на прекрасне майбутнє. Щиро сподіваюся, що цілюща хрещенська вода додасть усім здоров’я й наснаги, зробить помисли світлими, а вчинки – чистими та благородними. Миру, злагоди й достатку кожній родині! Зі світлим і чистим Хрещенням Господнім!

Від щирого серця,
міський голова Олександр Копелець