14 ГРУДНЯ - ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ АВАРІЇ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АЕС

Дата: 14.12.2017 08:21

14 грудня в Україні відзначають День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Аварія, що сталася в квітні 1986 року на четвертому енергоблоці Чорнобильської АЕС, стала однією з найбільших катастроф в історії людства. Саме 14 грудня 1986 року на атомній електростанції було завершено спорудження захисного саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком. Це була перша серйозна та важлива перемога над зловісним атомом. Надання державного статусу Дню ліквідатора у 2006 році ще раз нагадало суспільству про проблеми ліквідаторів – людей, які врятували майбутнє для своїх нащадків та віддали свої життя і  здоров’я заради спасіння нашої землі.

Шановні  ліквідатори наслідків аварії на ЧАЕС! Бажаємо Вам та Вашим рідним і близьким міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди. Хай завжди поруч з Вами буде людська подяка за Ваші добрі справи!

Міський голова Олександр Копелець