Вітаємо колег з Днем збройних сил України

Дата: 06.12.2017 08:17

Шановні колеги! Дорогі наші чоловіки! Прийміть щирі вітання з Днем Збройних Сил України! Святом чоловіків, які захищають спокій наших домівок, лицарів здатних завжди підставити своє сильне плече чарівній половині людства. Бажаємо нехай ваші сила та мужність завжди живляться любов’ю та підтримкою близьких і рідних. І після будь-яких «баталій», які часто трапляються у повсякденному мирному житті, вдома на Вас завжди чекає затишна гавань. Міцного здоров’я Вам, успіхів та надійного тилу. І нехай Вам завжди буде кого захищати, але не буде від кого. Козацької Вам мужності, дідівської мудрості, незламної сили, волі та віри у власні сили. Нехай оптимізм, спокій та гарний настрій завжди крокують поряд. Мирного неба, благополуччя та процвітання нашій державі.

З повагою, колеги-жінки міської ради