Кобеляцький район, Полтавська область

Шановні кобелячани!

Ось і відходить у минуле ще один рік, сповнений надій і тривог, перемог та складних випробувань, здолання перешкод та здійснення планів. Рік, що минає збагатив нас новим досвідом, згуртував і дав поштовх у майбутнє. У новий рік ми входимо із новими сподіваннями – на добрі зміни, на краще життя для себе, для своєї родини, для своєї рідної землі. Тож  нехай  всі  прикрощі  і  негаразди  залишаться  в  старому  році,  а  заповітні  бажання  і  мрії обов’язково здійсняться в новому. Зустрічаючи Новий рік, святкуючи Різдво Христове побажаємо один одному Любові та Віри. Подаруємо найдорожче і найцінніше - любов і тепло  наших  сердець,  увагу  і турботу  нашим  близьким  і  рідним. Хай  тепло  родинного  вогнища  зігріває  ваші  душі  і  серця, а в кожну домівку приходить святковий настрій, достаток, мир і злагода. Щиро бажаю, щоб 2019 рік прийшов до нас із миром. Дякую  військовослужбовцям,    які  захищають  наші  рубежі на  Сході  України  і  зустрічатимуть  Новий рік  в  окопах. Велика їм вдячність за мужність і патріотизм. Ми пишаємося  нашими  Героями.  Водночас  молимося  за  душі  бійців, котрі загинули, захищаючи цілісність нашої держави. Хай  Різдвяна  зоря  запалить  у  наших  серцях  вогонь віри та любові, надії та оптимізму, наснаги та невичерпної енергії. Хай  новорічні  свята  будуть  веселими  і  щасливими: з подарунками, сміхом, вірними друзями, веселими забавами.

З накращими побажаннями
Кобеляцький міський голова