Кобеляцький район, Полтавська область

ВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ БУХГАЛТЕРА!

Шановні бухгалтери! Прийміть мої найщиріші вітання до Дня бухгалтера. Без вашої важливої та надзвичайно відповідальної професії важко уявити роботу будь-якої організації. Ця професія єднає людей, діяльність яких є запорукою успіху великих і малих підприємств. Вашою працею створюються умови для економічного добробуту, від вас залежить вчасна сплата податків, а відтак – наповнення бюджету. У день професійного свята ми дякуємо всім бухгалтерам за скромну, але вкрай необхідну працю, яка визначається найвищими моральними критеріями: порядністю, чесністю та принциповістю. Бажаємо міцного здоров’я, щастя, благополуччя, невичерпних сил, наснаги, професійного зростання а також великого успіху, який супроводжуватиме вас у всіх справах та починаннях.

З повагою міський голова Олександр Копелець