Вітаємо з Днем збройних сил України

Дата: 06.12.2017 08:01

Шановні  військовослужбовці!  Дорогі захисники України! Від щирого серця вітаю Вас з Днем Збройних Сил України! Це свято сильних, мужніх і сміливих людей готових у потрібний момент стати захистом і опорою для своєї країни, рідних і близьких. Ви стали спадкоємцями високої слави українського козацтва, героїв визвольних змагань і переможців нацизму. Ваша мужність і професіоналізм уже здобули повагу і вдячність жителів України. Сьогодні ми вшановуємо всіх воїнів діючої армії, ветеранів військової служби та воїнів запасу. В цей важливий для нас час, коли українська армія доводить вірність своїй країні, захищаючи її незалежність, це свято стало символом справжньої мужності і героїзму. Ми щиро вдячні тим, хто з честю виконав свій військовий обов'язок і тим, хто зараз несе військову службу в зоні проведення АТО. Ви завжди проявляєте професійну майстерність, стійкість, витримку і глибокий патріотизм. З цієї нагоди висловлюю вдячність ветеранам військової служби, чий безцінний досвід сприяє відродженню у воїнів почуття патріотизму, гідності, гордості за свій народ, бажанню якісно освоювати одну з найпочесніших професій – захисник Батьківщини. Сердечно бажаю усім ветеранам, учасникам визвольних змагань, нинішнім і майбутнім захисникам свого краю та їх сім’ям здоров’я і достатку, злагоди й добра, мирного неба і щасливої долі на рідній батьківській землі.

З повагою та щирою вдячністю,

Міський голова Олександр Копелець