Кобеляцький район, Полтавська область

Привітання із Днем Святого Миколая

Дорогі діти!

Шановні дорослі!

Щиро вітаю вас із Днем Святого Миколая.

Це свято любові і душевної теплоти. Навіть дорослі починають вірити в чудеса, а діти з нетерпінням чекають на подарунки. Адже саме в цей день виконуються всі найзаповітніші мрії і бажання, тому що він зігрітий благословенням, добром, радістю, надихає нас на добро.

Ми, дорослі, маємо подбати, щоб це свято залишило приємну згадку в душах дітлахів, посіяло зерно любові до ближнього, поваги до минулого. Тому я звертаюсь до кожного з дорослих: не обходьте увагою жодної дитини, подаруйте свою любов тим, кому це насправді потрібно, зігрійте своїм теплом тих, кого обділила доля. Нехай Святий Миколай освятить нас найкращими людськими чеснотами і благословить на добрі справи.

Зичу всім кобелячанам миру, достатку, родинного затишку й тепла!   Діткам бажаю зростати здоровими, добрими і щасливими: батькам на радість, а Україні- на славу!

З повагою,

Міський голова        Олександр Копелець