Кобеляцький район, Полтавська область

З Днем соборності України

Шановні кобелячани!

День 22 січня 1919 року увійшов до національного календаря як велике державне свято- День Соборності України. Саме тоді на площі перед Київською Софією було урочисто проголошено злуку Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Це стало могутнім виявом творчої енергії нації та прагнення до етнічної та територіальної єдності.

Ті історичні події сформували підгрунтя для відродження незалежної соборної демократичної України та утвердження національної ідеї. Це свято нагадує нам, що Україна не розділена, що немає окремої Східної і Західної України, а що у нас єдина держава і ми- єдиний народ.

Щиро вітаю усіх вас, шановні кобелячани, зі святом та бажаю міцного здоров’я, миру, щастя, нових досягнень на благо рідного кобеляцького краю та України!

Кобеляцький міський голова

Олександр Копелець