Кобеляцький район, Полтавська область

Повідомлення про початок процедури проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розгляду «Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки «Детального плану території м. Кобеляки обмеженої вулицями Михайлівс

З метою врахування громадських інтересів та у зв’язку з розробленням містобудівної документації, відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. № 555, Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», наказу Міністерства екології і природних ресурсів України №296 від 10.08.2018 р., Кобеляцька міська рада повідомляє про початок процедури проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розгляду «Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки «Детального плану території м. Кобеляки обмеженої вулицями Михайлівська, Касьяна та пр. Миколи Іващенка Кобеляцького району Полтавської області»».

З матеріалами Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки можна ознайомитись та надати пропозиції в Кобеляцькій міській раді щоденно (крім вихідних) з 06.05.2019 р. в робочий час за адресою: Кобеляцький район, м. Кобеляки, вул. Касьяна, 29

Строк завершення прийому пропозицій – 21.05.2019р.