Кобеляцький район, Полтавська область

Повідомлення про початок процедури проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної документації «Детального плану території м. Кобеляки обмеженої вулицями Михайлівська, Касьяна, пр. Микол

З метою врахування громадських інтересів та у зв’язку з розробленням містобудівної документації, відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. № 555, Кобеляцька міська рада повідомляє про початок процедури проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної документації «Детального плану території м. Кобеляки обмеженої вулицями Михайлівська, Касьяна, пр. Миколи Іващенка Кобеляцького району Полтавської області».

З матеріалами детального плану можна ознайомитись та надати пропозиції в Кобеляцькій міській раді щоденно (крім вихідних) з 25.04.2019р. в робочий час за адресою:  Полтавська обл., Кобеляцький р-н, м. Кобеляки, вул. Касьяна, буд. 29

Строк завершення прийому пропозицій – 24.05.2019р.