Кобеляцький район, Полтавська область

Оголошення про проведення конкурсу щодо визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів

Оголошення про проведення конкурсу щодо визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів

Про проведення конкурсу  щодо визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів.

На виконання рішення виконавчого комітету  Кобеляцької  міської  ради   від 29.01.2019 р.  року № 30 «Про проведення   конкурсу  на  визначення  виконавця  послуги з вивезення  твердих побутових відходів», відповідно до підпункту 6 пункту  а) статті 30 Закону  України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про відходи», постанови Кабінету Міністрів України від 10.12.2008 р. № 1070 «Про затвердження Правил надання послуг з вивезення побутових відходів», постанови Кабінету Міністрів України від 16.11.2011 р. № 1173 «Питання надання послуг з вивезення побутових відходів», з метою впорядкування та належної організації діяльності у сфері поводження з побутовими відходами на території міста Кобеляки.

оголошується конкурс  щодо визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів в м. Кобеляки

1. Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу: організатор конкурсу – виконавчий  комітет Кобеляцької міської ради, 39200  м. Кобеляки,   вул. Касьяна, 29,   кабінет (приймальна), тел.(05343) 3-16-00.

2. Прізвище, посада та номери телефонів осіб, уповноважених здійснювати зв’язок з учасниками конкурсу

Ломаков Олександр  Сергійович –   т.в.о. керуючого справами (секретаря)  виконкому,  тел.(05343)  3-16-00.

3. Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу, зокрема наявність:

- матеріально-технічної бази;

- персоналу, що відповідає кваліфікаційним вимогам до професій працівників та має необхідні знання та досвід;

- фінансової спроможності та  вартості надання  послуг;

- досвіду роботи з надання послуг у сфері житлово-комунального господарства.

4. Конкурсну документацію можна отримати

у Ломакова  Олександра Сергійовича  – т.в.о. керуючого справами (секретаря)  виконкому,  тел.(05343)  3-16-00.

5. Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій.

Конкурсна пропозиція подається особисто чи надсилається поштою конкурсній комісії у запечатаному конверті, на якому зазначаються повне найменування і місце знаходження організатора та найменування (прізвище, ім’я, по батькові) учасника конкурсу, дата та час проведення конкурсу, контактні номери телефонів учасника конкурсу.

Кінцевий строк подання пропозицій -  28.02.2019 року.

6. Місце, дата та час розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями.

Місце – зал  засідань Кобеляцької  міської ради.

Дата та час –  01. 03. 2019 року, 10 год. 00  хв.