Сторінка на стадії наповнення

Оголошення про конкурс

Кобеляцька міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи органу місцевого самоврядування - головного спеціаліста-землевпорядника відділу земельних відносин, екології та комунальної власності.   Вимоги до кандидатів: 1. Вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. 2. Стаж роботи за фахом на державній службі, в органах місцевого самоврядування, або на керівників посадах підприємств, установ та організацій, незалежно від форми власності не менше 2 років. 3. Вільне володіння основними навичками роботи на комп'ютері.  4. Вільне володіння державною мовою.

15:49:24 24.02.2021

Оголошення про конкурс

Відділ культури, туризму, молоді та спорту Кобеляцької міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи органів місцевого самоврядування:

11:49:56 23.02.2021

Оголошення про конкурс

Кобеляцька міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб органів місцевого самоврядування апарату Виконавчого комітету міської ради: 1. Служба у справах дітей: - начальник Служби - головний спеціаліст (два спеціалісти).

16:21:33 22.02.2021

Оголошення про конкурс

Кобеляцька міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи органів місцевого самоврядування - головного спеціаліста фінансово-господарського відділу апарату Виконавчого комітету.

17:37:50 17.02.2021

Оголошення про конкурс

Кобеляцька міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи органів місцевого самоврядування:

18:47:38 08.02.2021

Оголошення про конкурс

Кобеляцька міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової осіби органів місцевого самоврядування - головного спеціаліста (по тендерних (державних) закупівлях) юридичного відділу апарату Виконавчого комітету міської ради.

18:57:24 02.02.2021

Оголошення про конкурс

Кобеляцька міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб органів місцевого самоврядування:

11:01:25 28.01.2021

16:08:45 29.12.2020

До уваги депутатів Кобеляцької міської ради!

18 листопада 2020 року прдовжить свою роботу пленарне засідання І установчої сесії Кобеляцької міської ради VІІІ скликання о 10.00 в залі засідань Кобеляцької міської ради за адресою: вул.Касьяна, 29. На розгляд сесії виносяться такі питання: 1.Затвердження повноважень Кобеляцького міського голови та депутатів Кобеляцької міської ради. 2.Про початок реорганізації сільських рад, які приєднуються до Кобеляцької міської ради. 3.Про створення, відкриття і реєстрацію нової юридичної особи Виконавчого комітету Кобеляцької міської ради. 4.Про створення, відкриття і реєстрацію нової юридичної особи Фінансового управління Кобеляцької міської ради. 5.Про створення, відкриття і реєстрацію нової юридичної особи Соціально-гуманітарного відділу Кобеляцької міської ради.   Новообраних депутатів запрошую прийняти участь у пленарному засіданні.   Кобеляцький міський голова Олександр Копелець.

10:55:00 17.11.2020

ЗАЯВА ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГУ СТРАТЕГІЧНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ ПРОЕКТА МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ

16:17:00 15.10.2020