Сторінка на стадії наповнення

До уваги депутатів Кобеляцької міської ради!

Дата створення: 10:55 17.11.2020

18 листопада 2020 року прдовжить свою роботу пленарне засідання І установчої сесії Кобеляцької міської ради VІІІ скликання о 10.00 в залі засідань Кобеляцької міської ради за адресою: вул.Касьяна, 29. На розгляд сесії виносяться такі питання: 1.Затвердження повноважень Кобеляцького міського голови та депутатів Кобеляцької міської ради. 2.Про початок реорганізації сільських рад, які приєднуються до Кобеляцької міської ради. 3.Про створення, відкриття і реєстрацію нової юридичної особи Виконавчого комітету Кобеляцької міської ради. 4.Про створення, відкриття і реєстрацію нової юридичної особи Фінансового управління Кобеляцької міської ради. 5.Про створення, відкриття і реєстрацію нової юридичної особи Соціально-гуманітарного відділу Кобеляцької міської ради.   Новообраних депутатів запрошую прийняти участь у пленарному засіданні.   Кобеляцький міський голова Олександр Копелець.