Кобеляцька громада

12.11.2021 14:49

Охорона здоров'я

На території Кобеляцької громади медичну допомогу населенню району надають працівники Кобеляцької міської лікарні та КЗ «Кобеляцький Центр ПМСД».  У КНП "Кобеляцька міська лікарня" діють такі стаціонарні відділення: Терапевтичне, інфекційне, хірургічно-гінекологічне, травматологічне, неврологічне, педіатричне, ВАІТ, паліативне відділення з наданням хоспісної допомоги, відділення функціональної діагностики. Щорічно в лікарні отримують медичну допомогу більше 7000 осіб. Поліклінічне відділення, яке приймає близько 200 тисяч відвідувачів щороку, в тому числі більше 27 тисяч дітей. Поліклінічна служба надає діагностичну, лікувальну та консультативну допомогу. В склад поліклінічної служби входять: лабораторна, рентгенологічна служба, відділення профоглядів, Центр материнства і дитинства, денний стаціонар; кабінети - стоматологічні, хірургічний, неврологічний, офтальмологічний, дерматовенерологічний, психіатричний, травматологічний, наркологічний, уролога, онколога, фтизіатра, отоларинголога, ЛКК, КІЗ, "Довіра", жіноча консультація,  зубопротезувальна лабораторія.

Медична допомога населенню громади на первинному рівні надається у 8-ми АЗПСМ та на 16-ти ФАПах.

Кобеляцька амбулаторія загальної практики - сімейної медицини (підпорядковані  фельдшерсько-акушерські пункти: Бродщинський, Василівський, Вільховатський, Красненський, Кунівський, Сухинівський, Чкалівський);
˗    Дашківська амбулаторія загальної практики - сімейної медицини (підпорядковані  фельдшерсько-акушерські пункти: Деменківський);
˗    Іванівська амбулаторія загальної практики - сімейної медицини (підпорядковані  фельдшерсько-акушерські пункти: Канавський);
-    Озерська амбулаторія загальної практики - сімейної медицини, (підпорядковані  фельдшерсько-акушерські пункти:  Морозівський);
˗    Орлицька амбулаторія загальної практики - сімейної медицини;
˗    Придніпрянська амбулаторія загальної практики - сімейної медицини;
˗    Світлогірська  амбулаторія загальної практики - сімейної медицини, (підпорядковані  фельдшерсько-акушерські пункти:   Лучанський, Просяниківський);
˗    Шенгурівська амбулаторія загальної практики - сімейної медицини, (підпорядковані  фельдшерсько-акушерські пункти: Коваленківський,  Лебединський,  Перегонівський, Сокільський Правобережний