Кобеляцька громада

12.11.2021 13:50

Комунальні підприємства

• Кобеляцьке комунальне підприємство «Водоканал Плюс»

Кобеляцьке комунальне підприємство  "Водоканал плюс"  створене за рішенням двадцятої сесії Кобеляцької міської ради сьомого скликання від 18.10. 2017р. № 5 і діє з 10 січня 2018 року.

Основна діяльність підприємства організація і здійснення водопостачання громади, водовідведення і очистка стоків, утримання водопровідних та каналізаційних мереж, очисних споруд, вуличне освітлення, надання комунальних та інших послуг.

• Кобеляцьке комунальне підприємство «Екопарк».

Комунальне підприємство "Екопарк" Кобеляцької міської ради створене за рішенням двадцять п'ятої сесії Кобеляцької міської ради сьомого скликання від 21.03. 2018 р. № 7 і діє з 27 березня 2018 року. Це територія для сімейного відпочинку, де місцеві жителі та гості міста мають змогу спостерігати за представниками дикої природи України і далеких країн.