Фесюра Віктор Олександрович

ФЕСЮРА ВІКТОР ОЛЕКСАНДРОВИЧ

Народився 29 липня 1957 року с.Василівка Козельщинського району Полтавської області. Трудовий шлях розпочав в 1975 році токарем в Кобеляцькій райсільгосптехніці. Із 1979 року працює водієм та головою профспілкового комітету у Кобеляцькій філії ПАТ "Полтаваобленерго". Депутат Кобеляцької міської ради із 2002 року, активний громадський діяч, опікується питаннями охорони довкілля. В 1995 році створив фольклорний ансамбль "Ворскла", з яким об’їздив півсвіту, виборовши десятки найвищих творчих нагород і звань, щиро й самовіддано прославляючи рідні Кобеляки.
      За видатні заслуги у галузі культури й мистецтва, вагомий особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування та прославлення міста Кобеляки рішенням сорок п’ятої сесії Кобеляцької міської ради шостого скликання від 22 травня 2015 року Фесюрі Віктору Олександровичу присвоєно звання "Почесний    громадянин міста Кобеляки".