Дубина Яким Ілларіонович

ДУБИНА ЯКИМ ІЛАРІОНОВИЧ     Народився 18 грудня 1926 року у місті Кобеляки. Трудовий шлях розпочав в 1941 році.  Із 1954 року й до виходу на пенсію працював учителем історії середньої школи № 2 ім. О. Гончара. Протягом 18 років був депутатом Кобеляцької міської ради. Завдяки його активній громадській роботі у 1972 році було збудовано Зарічанський міський клуб на 150 місць, в 1981 році збудовано підвісний міст через р. Кобелячок, в 2002 році розпочато будівництво водогону в мікрорайоні Заріччя. У 2002 році заснував Кобеляцьке районне об’єднання Всеукраїнського товариства "Просвіта" ім. Т.Г. Шевченка, є автором історичного нарису "Кобеляки".
      За видатні заслуги у розвитку місцевого самоврядування та вагомий внесок у соціально-культурне життя міста Кобеляки рішенням п’ятої сесії Кобеляцької міської ради п’ятого скликання від 12 грудня 2006 року Дубині Якиму Іларіоновичу присвоєно звання "Почесний громадянин міста Кобеляки".