Кобеляцький район, Полтавська область

Положення про відзнаку Кобеляцької міської ради та її виконавчого комітету "Почесна грамота Кобеляцької міської ради"

Додаток № 3
до рішення позачергової
десятої сесії Кобеляцької
міської ради сьомого скликання
від 06.12.2016 року

про відзнаку Кобеляцької міської ради та її виконавчого комітету
«Почесна грамота Кобеляцької міської ради»

1. Загальні положення.

1.1. Відзнакою Кобеляцької міської ради та її виконавчого комітету є Почесна грамота Кобеляцької міської ради.
1.2. Почесна грамота Кобеляцької міської ради та її виконавчого комітету (надалі – Почесна грамота) є заохоченням за заслуги у забезпеченні реалізації програм соціального і економічного розвитку міста Кобеляки, здійснення ефективної діяльності органів місцевого самоврядування, проведенні заходів щодо забезпечення законності, прав і свобод громадян, а також за сумлінну працю, вагомі трудові досягнення, активну участь у вихованні підростаючого покоління, миротворчу, благодійну діяльність та з нагоди державних, професійних свят, пам’ятних, ювілейних дат ( для чоловіків та жінок в 50,60 років і далі через кожні 10 років).
1.3. Фінансування пов’язане з реалізацією даного Положення здійснюється за рахунок коштів міського бюджету.
1.4. У разі втрати (псування) Почесної грамоти дублікат не видається.

2. Порядок нагородження.

2.1. Почесною грамотою Кобеляцької міської ради та її виконавчого комітету нагороджуються:
2.1.1. Громадяни України, які як правило, проживають на території міста та зробили значний особистий внесок у розвиток міста або мають інші досягнення, зазначені вище;
2.1.2. Посадові особи органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади, депутати міської ради;
2.1.3. Трудові колективи підприємств, установ і організацій;
2.1.4. Як виняток, Почесною грамотою можуть нагороджуватись громадяни іноземних держав, особи без громадянства за сприяння соціально-економічному розвитку міста, збагачення культурної спадщини, плідну благодійну, гуманістичну та громадську діяльність.

2.2. Подання про нагородження Почесною грамотою Кобеляцької міської ради та її виконавчого комітету вноситься до розгляду виконавчого комітету міської ради виконавчими органами, підприємствами, установами, організаціями міста Кобеляки, громадськими та іншими організаціями за підписами керівника та голови комітету профспілки відповідної установи (в разі наявності) із зазначенням заслуг трудового колективу чи окремої особи у різних сферах діяльності.
2.3. У поданні зазначається: щодо колективу – економічні показники; щодо кожної особи – біографічні дані, стисла характеристика діяльності, а також конкретні заслуги, досягнення, участь у громадському житті тощо. У поданні обов’язково зазначається подія і дата нагородження.
2.4. Одночасно від одного підприємства, установи, організації до нагородження можуть бути представлені не більше 10 осіб. У виключних випадках, за рішенням виконавчого комітету міської ради, кількість нагороджуваних може перевищувати граничну чисельність у відповідності до прийнятого рішення виконкому.
2.5. Особи, які відзначені Почесною грамотою Кобеляцької міської ради та її виконавчого комітету, можуть бути представлені до нагородження нею повторно не раніше як через рік.
2.6. Подання щодо відзначення надсилаються до міської ради не пізніше, як за 15 днів до дати нагородження.
2.7. Подання про нагородження розглядаються міським головою, секретарем міської ради,  заступником міського голови, керуючим справами виконкому, згідно з розподілом функціональних обов'язків.
2.8. Після попереднього погодження Подання, керуючий справами виконкому готує проект рішення виконавчого комітету міської ради про нагородження.
2.9. Документи, які подані з порушенням вимог цього Положення не розглядаються.
2.10. Облік та реєстрацію нагороджених Почесною грамотою, її виготовлення здійснює спеціаліст по звязках з громадськістю  міської ради та її виконкому.

3. Вручення Почесної грамоти.

3.1. Почесні грамоти вручають міський голова, секретар міської ради, заступник міського голови, керуючий справами виконкому або за дорученням керівництва, інші уповноважені особи, як правило, в обстановці урочистості в приміщенні міської ради або в організації за місцем роботи чи діяльності особи (осіб), яку нагороджують. Перед врученням оголошується рішення виконавчого комітету про нагородження.

3.2. Нагородженому вручається Почесна грамота в рамці (виготовлена на бланку) за підписом міського голови із зазначенням дати та номеру прийнятого рішення виконавчого комітету.
3.3. На місце роботи нагородженого надсилається копія рішення виконавчого комітету міської ради про нагородження особи і у трудовій книжці відповідно робиться запис, із зазначенням дати і номера документа про відзначення Почесною грамотою. Для військовослужбовців робиться відповідний запис в облікових документах.

Секретар міської ради                              Ю.О.Телятник