Кобеляцький район, Полтавська область

Положення про відзнаку Кобеляцької міської ради та її виконавчого комітету "Грамота Кобеляцької міської ради"

Додаток № 4
до рішення позачергової
десятої сесії Кобеляцької
міської ради сьомого скликання
від __.12.2016 року

про відзнаку Кобеляцької міської ради та її виконавчого комітету
«Грамота Кобеляцької міської ради»

1. Загальні положення.

1.1. Відзнакою Кобеляцької міської ради та її виконавчого комітету є Грамота Кобеляцької міської ради.
1.2. Грамота Кобеляцької міської ради та її виконавчого комітету (надалі – Грамота) є заохоченням за заслуги у забезпеченні реалізації програм соціального і економічного розвитку міста Кобеляки, здійснення ефективної діяльності органів місцевого самоврядування, проведенні заходів щодо забезпечення законності, прав і свобод громадян, а також за сумлінну працю, вагомі трудові досягнення, активну участь у вихованні підростаючого покоління, благодійну діяльність та з нагоди державних, професійних свят, пам’ятних, ювілейних дат тощо.
1.3. Фінансування пов’язане з реалізацією даного Положення здійснюється за рахунок коштів міського бюджету.
1.4. У разі втрати (псування) Грамоти дублікат не видається.

2. Порядок нагородження.

2.1. Грамотою Кобеляцької міської ради та її виконавчого комітету нагороджуються:
2.1.1. Громадяни України, які як правило, проживають на території міста та зробили значний особистий внесок у розвиток міста або мають інші досягнення, зазначені вище;
2.1.2. Посадові особи органів місцевого самоврядування, та органів виконавчої влади, депутати міської ради;
2.1.3. Трудові колективи підприємств, установ і організацій.
2.2. Подання про нагородження Грамотою Кобеляцької міської ради та її виконавчого комітету вносяться до розгляду виконавчими органами, підприємствами, установами, організаціями міста Кобеляки, громадськими та іншими організаціями за підписами керівника та голови комітету профспілки відповідної установи (в разі наявності) із зазначенням заслуг трудового колективу чи окремої кожної особи у різних сферах діяльності.

2.3. У поданні зазначається: щодо колективу – економічні показники, щодо кожної особи – біографічні дані, стисла характеристика діяльності, а також конкретні заслуги, досягнення, участь у громадському житті тощо. У поданні обов’язково зазначається подія і дата нагородження.
2.4. Одночасно від одного підприємства, установи, організації до нагородження можуть бути представлені не більше 10 осіб. У виключних випадках, за рішенням виконавчого комітету міської ради, кількість нагороджуваних може перевищувати граничну чисельність у відповідності до прийнятого рішення виконкому.
2.7. Особи, які відзначені Грамотою Кобеляцької міської ради та її виконавчого комітету, можуть бути представлені до нагородження нею повторно не раніше як через рік.
2.8. Подання щодо відзначення надсилаються до міської ради не пізніше, як за 15 днів до зазначеної дати.
2.9. У виняткових випадках, за рішенням виконкому міської ради, особа яка нагороджується може не відповідати вимогам даного Положення.
2.10. Подання про нагородження розглядаються міським головою, секретарем міської ради,  заступником міського голови, керуючим справами виконкому, згідно з розподілом функціональних обов'язків.
2.11. Після попереднього погодження Подання, керуючий справами виконкому починає готувати проект рішення виконавчого комітету міської ради про нагородження.
2.12. Документи, які подані з порушенням вимог цього Положення не розглядаються.
2.13. Облік та реєстрацію нагороджених Грамотою, її виготовлення здійснює спеціаліст по звязказ з громадськістю міської ради та її виконкому.

3. Вручення Грамоти.

3.1. Грамоти вручають міський голова, секретар міської ради, заступник міського голови, керуючий справами виконкому або за дорученням керівництва інші уповноважені особи, як правило, в обстановці урочистості в приміщенні міської ради або в організації за місцем роботи чи діяльності особи (осіб), яку нагороджують. Перед врученням оголошується рішення виконавчого комітету про нагородження.
3.2. Нагородженому вручається Грамота (виготовлена на бланку) за підписом міського голови із зазначенням дати та номеру прийнятого рішення виконавчого комітету.
3.3. На місце роботи нагородженого надсилається копія рішення виконавчого комітету міської ради про нагородження особи і у трудовій книжці відповідно робиться запис, із зазначенням дати і номера документа про відзначення Грамотою. Для військовослужбовців робиться відповідний запис в облікових документах.

Секретар міської ради                                          Ю.О.Телятник