Кобеляцький район, Полтавська область

про електронну Дошку пошани
Кобеляцької міської ради

І. Загальні положення
1.1. Електронна Дошка пошани Кобеляцької міської ради (далі – електронна Дошка пошани) є відзнакою міської ради, що засвідчує визнання заслуг громадян перед містом Кобеляки, засновується з метою відзначення їх досягнень, поширення передового досвіду роботи.
1.2. Положення про електронну Дошку пошани визначає порядок визначення кандидатур для занесення на електронну Дошку пошани та її оформлення.
1.3. Положення про електронну Дошку пошани, зміни та доповнення до нього затверджується рішенням сесії Кобеляцької міської ради.
1.4. До електронної дошки Пошани можуть бути занесені громадяни України, життя яких пов’язане з містом та які зробили вагомий особистий вклад у розбудову демократичної держави, розвиток місцевого самоврядування, реалізацію державної політики в економічній, гуманітарній, науково-технічній, соціально-культурній, суспільно-політичній та інших сферах життєдіяльності міста, виявили мужність і героїзм при виконанні військового обов’язку, силу духу при надзвичайних ситуаціях, відзначилися благодійною діяльністю, активною участю у громадському житті, сприяли популяризації Кобеляччини в Україні та за її межами.
1.5. Підставою для занесення на електронну Дошку пошани є рішення сесії Кобеляцької міської ради про занесення на електронну Дошку пошани.
ІІ. Порядок занесення на електронну Дошку пошани
2.1. Виконавчий комітет Кобеляцької міської ради  раз на рік через засоби масової інформації та офіційний web-сайт Кобеляцької міської ради звертається до трудових колективів підприємств усіх форм власності, закладів, організацій, профспілкових та громадських організацій (далі – суб’єктів висування) з інформацією про терміни і порядок висування претендентів на електронну Дошку пошани.
2.2. Висування претендентів для занесення на електронну Дошку пошани здійснюється гласно з ініціативи суб’єктів висування.
2.3. Клопотання суб’єктів висування про занесення на електронну Дошку пошани за підписами керівника і голови профспілкового комітету підприємства, закладу, організації подаються на ім’я міського  голови.
До клопотання додаються: характеристика, в якій зазначаються  біографічні дані, а також дані про вагомий особистий внесок працівника у соціально-економічний, культурно-освітній розвиток міста, висвітлюється його громадська робота, а також фото на документи в електронному вигляді.
Одночасно від одного суб’єкта висування для занесення на електронну Дошку пошани може бути представлено не більше одного претендента.
Не вважаються обґрунтованими клопотання про занесення на електронну Дошку пошани осіб, які не мають конкретних і вагомих заслуг.
Документи, подані з порушенням терміну та інших вимог цього Положення, не розглядаються.
2.4. Відбір кандидатур для занесення відомостей про них на електронну Дошку пошани (далі – кандидатури або кандидати) здійснюється постійною комісією з питань депутатської діяльності, етики та регламенту щорічно до 1 грудня поточного року з подальшим внесенням на розгляд сесії Кобеляцької міської ради.
2.5. Обговорення та визначення переможців здійснюється на пленарному засіданні міської ради.
ІІІ. Організаційне забезпечення
3.1. Проект рішення сесії Кобеляцької міської ради про занесення на електронну Дошку пошани на підставі подань суб’єктів висування готує і виносить на розгляд сесії постійна комісія з питань депутатської діяльності, етики та регламенту.
3.2. Електронна Дошка пошани розміщується в окремому розділі офіційного web-сайту Кобеляцької міської ради.
3.3. Організаційне забезпечення розміщення фотографій осіб та відомостей про них на електронній Дошці пошани покладається на адміністратора системи комп’ютерних мереж  Кобеляцької міської ради.

Секретар міської ради                                          Ю.О.Телятник