Кобеляцька міська рада
Кобеляцький район, Полтавська область

Новини

ПРИВІТАННЯ

Дата створення: 08:26 09.08.2018

Сьогодні, 9 серпня святкує свій день народження член виконавчого комітету Кобеляцької міської ради – Рева Володимир Федорович. Шановний Володимире Федоровичу! Зі щирою повагою міська рада вітає Вас з днем народження! У цей святковий день бажаємо Вам міцного здоров’я, творчої наснаги у роботі, невичерпної енергії для втілених нових ідей. Хай завжди у Вашій родині панують тепло і мир, у серці — добро і любов, а у справах — цілеспрямованість і натхнення.

ПРИВІТАННЯ

Дата створення: 15:16 03.08.2018

Міська рада щиро і сердечно вітає з днем народження члена виконавчого комітету Кобеляцької міської ради Рафальського Василя Олександровича, який він святкує 5 серпня. Шановний Василю Олександровичу! Бажаємо Вам міцного здоров’я, оптимізму та гарного настрою, любові та злагоди у родині. Нехай Ваше життя поповнюється новими здобутками, втілюються плани, здійснюються мрії.

ПРИВІТАННЯ

Дата створення: 15:15 03.08.2018

4 серпня святкує свій День народження депутат Кобеляцької міської ради – Карнаух Марія Федорівна. Шановна Маріє Федорівно!  Щиро вітаємо Вас зі святом та бажаємо Вам міцного здоров’я, безмежного людського щастя, оптимізму, злагоди та  сімейного добробуту. Нехай людська шана буде подякою Вам за плідну працю, чуйність, людяність, уміння творити добро.

Повідомлення про громадські слухання

Дата створення: 15:09 02.08.2018

ПРИВІТАННЯ

Дата створення: 14:09 27.07.2018

29 липня святкує свій день народження депутат Кобеляцької міської ради – Фесюра Віктор Олександрович. Шановний Вікторе Олександровичу! Міська рада щиро і сердечно вітає Вас зі святом. Бажаємо Вам міцного здоров’я, постійного благополуччя, хорошого настрою. Нехай у Вашому житті завжди сяє сонце радості та щастя, а поруч будуть підтримка рідних та повага друзів, а впевненість та бадьорість ніколи Вас не покидають.

ПРИВІТАННЯ

Дата створення: 07:50 25.07.2018

Cьогодні, 25 липня святкує свій День народження депутат Кобеляцької міської ради – Бородіна Наталія Володимирівна. Шановна Наталіє Володимирівно! Прийміть наші найщиріші побажання міцного здоров'я, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх Ваших справах. Хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість. Нехай доля і надалі буде прихильною до Вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів.

ВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ БУХГАЛТЕРА!

Дата створення: 08:02 16.07.2018

Шановні бухгалтери! Прийміть мої найщиріші вітання до Дня бухгалтера. Без вашої важливої та надзвичайно відповідальної професії важко уявити роботу будь-якої організації. Ця професія єднає людей, діяльність яких є запорукою успіху великих і малих підприємств. Вашою працею створюються умови для економічного добробуту, від вас залежить вчасна сплата податків, а відтак – наповнення бюджету. У день професійного свята ми дякуємо всім бухгалтерам за скромну, але вкрай необхідну працю, яка визначається найвищими моральними критеріями: порядністю, чесністю та принциповістю. Бажаємо міцного здоров’я, щастя, благополуччя, невичерпних сил, наснаги, професійного зростання а також великого успіху, який супроводжуватиме вас у всіх справах та починаннях.

ПРИВІТАННЯ

Дата створення: 08:47 13.07.2018

Cьогодні, 13 липня святкує свій День народження депутат Кобеляцької міської ради - Шкарбан Вікторія Іванівна. Шановна Вікторіє Іванівно! Щиро вітаємо Вас зі святом і бажаємо міцного здоров’я та усіляких достатків. Нехай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, щастя і благополуччя, а джерело людської вдячності ніколи не вичерпується.

ПРИВІТАННЯ

Дата створення: 16:05 06.07.2018

7 липня святкує свій день народження член виконавчого комітету Кобеляцької міської ради - Харченко Іван Дмитрович. Шановний Іване Дмитровичу! Щиро вітаємо Вас зі святом. Бажаємо Вам міцного здоров’я, родинного затишку, достатку  у Вашій оселі, оптимізму та успіхів у всьому. Нехай завжди Вам буде добре і сонячно від людської вдячності.