Кобеляцький район, Полтавська область

ВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ЗНАНЬ!

Дата створення: 11:41 31.08.2018

Шановні вчителі! Дорогі учні, батьки! Прийміть щирі слова вітання від виконавчого комітету, депутатського корпусу та апарату Кобеляцької міської ради із традиційним вересневим святом першого дзвоника – із Днем знань. Перший день осені завжди особливий, адже він розпочинає важливий період – час навчання. Знання – це сила. Без них неможливо розвиватися, будувати кар’єру, досягати особистісного росту. Цього дня для  першокласників нашого міста розпочнеться цікава мандрівка країною Знань і відкриттів. Віднині для них багато чого буде вперше: перший дзвоник, перший шкільний підручник, перший учитель. Бажаю їм бути допитливими, активними і не боятися труднощів. А ось для одинадцятикласників свято знань сповнене теплого щему, адже воно буде останнім у стінах рідних шкіл. Цьогорічний перший дзвоник сповістить їх про початок фінішної прямої, яку вони мають пройти з гідністю. Бажаю нашим майбутнім випускникам досягнути бажаних результатів у навчанні, здійснення мрій, впевненості в завтрашньому дні та досягнення поставленої мети. Найщиріші слова подяки висловлюю вчителям за їх щоденну, напружену, титанічну працю. Вони щедро діляться своїми знаннями, виховують молоде покоління свідомих громадян, плекають справжніх патріотів, від яких залежить наше майбутнє, завтрашній успішний день Української незалежної держави. Бажаю не втрачати оптимізму, накопичувати позитив та знання, щоб щедро ними ділитись з учнями. Нехай ваша складна, але благородна праця збагачує знаннями і мудрістю нові покоління, а вам самим приносить щастя і задоволення. Зичу всім успішного навчального року, здоров’я, тепла, а також злагоди та миру нашій Україні!

БУЛІНГ У ШКОЛІ

Дата створення: 11:35 29.08.2018

Булінг – прояв агресії з подальшим залякуванням особистості і появою можливості її повного підпорядкування собі і своїм інтересам. Прийнято вважати, що булінг – це не лише моральне, інколи фізичне пригноблення слабшого, але все набагато складніше. Уже сьогодні виділяють чотири його різновиди: 1. вербальний (словесний); 2. фізичний; 3. соціальний; 4. кібербулінг.

ПРОДОВЖЕННЯ СВЯТКОВОГО КОНЦЕРТУ ВІДБУЛОСЯ

Дата створення: 09:15 27.08.2018

25 серпня досить велика кількість кобелячан та гостей міста зібралися на площі Перемоги, де відбулося продовження концерту, який в силу погодних умов не завершився під час святкування Дня міста 28 червня. Концертна програма розпочалася з виступу Олександра Круглого та Яніни Товстоніжко. Далі глядачів розважали своїми запальними та ліричними піснями уже відомі багатьом жителям нашого міста учасники тріо «S-Klass». Глядачі підспівували та підтанцьовували їхнім пісням. Після їхнього виступу на сцену піднявся міський голова Олександр Копелець, який привітав мешканців міста зі святом та висловив слова подяки тим людям, які допомагають розвивати наше місто і роблять його красивим та комфортним. Далі на сцену піднявся Роман Почеп з гуртом «Pochep beat», які виконали для жителів міста відомі класичні та рок музичні композиції. Звичайно, родзинкою їхнього виступу була чудова гра на скрипці Романа Почепа. Публіка дуже добре сприйняла артистів та викликала їх на сцену зіграти ще раз. У кінці їх виступу, коли вже стемніло, мешканці міста могли насолодитися святковим салютом. Далі концерт продовжився виступом тріо «S-Klass». На святі для дітей були організовані різноманітні батути, продавалась солодка вата та різна святкова атрибутика. А дорослі, які полюбляють екстрим, мали змогу піднятися на повітряній кулі над містом, щоб помилуватися ним з висоти пташиного польоту. На завершення свята для самих активних відпочиваючих була влаштована молодіжна дискотека.

ФОТОПАРАД У КОБЕЛЯКАХ

Дата створення: 10:09 21.08.2018

ПРИВІТАННЯ

Дата створення: 08:23 21.08.2018

Сьогодні, 21 серпня святкує свій день народження депутат Кобеляцької міської ради – Гальонкіна Наталія Андріївна. Шановна Наталіє Андріївно! Міська рада щиро вітає Вас з Днем народження та бажає Вам міцного здоров’я, вдачі, миру, добра, благополуччя, фінансового достатку, стабільності в справах і досягнення всіх намічених цілей. Нехай робота приносить радість, в родині панує гармонія й взаєморозуміння, а вірні друзі завжди будуть поруч!

Збір проектів! Каталог «Полтавська область: інвестиційні проекти».

Дата створення: 11:23 19.08.2018

Беручи до уваги значний інтерес міжнародної спільноти до співробітництва з Полтавською областю, вагомий економічний потенціал суб’єктів господарювання та пріоритетність залучення інвестицій її розвиток, облдержадміністрацією було прийнято рішення про формування комплексного портфелю інвестпроектів – каталогу «Полтавська область: інвестиційні пропозиції».

Зареєстровано два проекти Бюджету участі

Дата створення: 09:41 16.08.2018

Вже другий рік Полтавська обласна рада реалізує програму «Бюджет участі Полтавської області». Кобеляцька міська рада має хороший приклад співпраці небайдужих жителів до втілення ідеї розвитку нашого міста. Завдяки участі Артема Письмака в минулорічній програмі, в місті з’явився ще один вуличний тренажерний майданчик, на якому займаються спортом не тільки молодь, а й мешканці різних вікових категорій. Окрім того, до місцевого бюджету з обласного надійшли кошти в сумі 49400, 00 гривень для придбання спортивного обладнання.

ПРИВІТАННЯ

Дата створення: 08:26 09.08.2018

Сьогодні, 9 серпня святкує свій день народження член виконавчого комітету Кобеляцької міської ради – Рева Володимир Федорович. Шановний Володимире Федоровичу! Зі щирою повагою міська рада вітає Вас з днем народження! У цей святковий день бажаємо Вам міцного здоров’я, творчої наснаги у роботі, невичерпної енергії для втілених нових ідей. Хай завжди у Вашій родині панують тепло і мир, у серці — добро і любов, а у справах — цілеспрямованість і натхнення.