Кобеляцький район, Полтавська область

ПАМ'ЯТІ ОЛЕКСАНДРА ДАНИЛОВИЧА ЖИВУЛЬКА

Дата створення: 10:52 22.10.2018

20 жовтня 2018 року перестало битися  серце Живулька Олександра Даниловича- Почесного громадянина міста Кобеляки, учасника бойових дій, ветерана Другої Світової війни, голови Кобеляцької міської ради ветеранів, члена виконкому міської ради. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким Олександра Даниловича. Олександр Данилович Живулько народився 1 липня 1923 року в місті Миколаєві. Закінчив Хабаровське військове училище. З травня 1943 року- учасник бойових дій у Другій Світовій  війні, брав участь у визволенні Полтавщини від німецько-фашистських загарбників. Після закінчення війни проходив військову службу в Австрії, очолював Новосанжарський, Нехворощанський, Котелевський та Кобеляцький райвійськкомати включно до 1973 року. З 1987 року і до цього часу був незмінним головою міської ветеранської організації. Нагороджений Орденом Великої Вітчизняної війни, Орденом Богдана Хмельницького та багатьма іншими бойовими і ювілейними нагородами. Схиляємо голову перед світлою пам’яттю прекрасної людини!

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ МЕЛЬНИК АНДРІЙ ІВАНОВИЧ

Дата створення: 08:34 18.10.2018

18 жовтня  святкує свій день народження депутат Кобеляцької міської Ради Мельник Андрій Іванович. Міська рада щиро і сердечно вітає Вас, Андріє Івановичу, зі святом. Бажаємо Вам міцного здоров’я, нових здобутків, здійснення усіх планів і задумів. Нехай кожен день приносить у Вашу родину добро, щастя і благополуччя, а доля збагачує життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю.

Вітання

Дата створення: 12:48 14.10.2018

Міська рада щиро і сердечно вітає  з днем народження депутата міської ради Кучеренка Анатолія Івановича, який він святкує 14 жовтня.

З ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

Дата створення: 15:27 12.10.2018

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ХОМЕНКО МИКОЛА АНДРІЙОВИЧ

Дата створення: 08:28 12.10.2018

Сьогодні святкує день народження депутат Кобеляцької  міської ради- Хоменко Микола Андрійович. Приєднуючись до вітань на Вашу адресу, шановний Миколо Андрійовичу, бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, родинного благополуччя, підтримки від  колег по роботі, рідних і близьких, нових досягнень і звершень.

Запрошуємо захисників отримати фахову правову допомогу!

Дата створення: 11:13 11.10.2018

З 9 по 13 жовтня в Україні проводиться правопросвітницька кампанія «Права захисників!», яка приурочена до Дня захисника та має на меті надати максимальну інформацію ветеранам про передбачені для них права і гарантії, а також як їх реалізувати і захистити. Під час проведення кампанії працівники системи безоплатної правової допомоги та органів юстиції будуть інформувати учасників бойових дій, ветеранів щодо передбачених для них прав та соціальних гарантій та намагатися виявити існуючі проблеми ветеранів у сфері реалізації та захисту їх соціальних прав.

ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ ВЧИТЕЛЯ!

Дата створення: 11:58 07.10.2018

Дорогі, наші заслужені педагоги, зі Всесвітнім днем учителя вас! Нехай ваша нелегка, але така важлива справа цінується, шанується і щедро винагороджується. Нехай крупиці знань, з яких формується повноцінний розумовий багаж, міцно осідають в головах ваших здібних дітей. Нехай ваше дозвілля буде не тільки перевіркою зошитів та написанням методик, але й особистим, насиченим життям. Відмінного самопочуття і простого людського щастя!