15.12.2023 14:38

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта

657c49f0a9421__1.jpg

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», 18 грудня 2023 року на офіційному сайті Кобеляцької міської територіальної громади в розділі «Регуляторні акти» буде оприлюднено для обговорення та отримання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб (їх об’єднань) проєкт регуляторного акта «Про затвердження Правил благоустрою територій населених пунктів Кобеляцької міської ради» з аналізом регуляторного впливу.

Проєктом передбачається встановлення порядку благоустрою та утримання територій та об’єктів благоустрою населених пунктів Кобеляцької міської ради, визначення правових, економічних, екологічних, естетичних, соціальних та організаційних засад благоустрою на територіях населених пунктів Кобеляцької міської ради, які спрямовані на створення умов, сприятливих для життєдіяльності людини.

Протягом тридцяти днів, починаючи з 18 грудня 2023 року по 16 січня 2024 року включно Виконавчим комітетом Кобеляцької міської ради будуть прийматися у письмовому вигляді зауваження і пропозиції за адресою: 39200, Полтавська область, Полтавський район, м. Кобеляки, вул. Касьяна, 29 (телефон 0534331205), а також у письмовому вигляді на офіційну електронну пошту Кобеляцької міської ради 21051562@mail.gov.ua