Кобеляцький район, Полтавська область

Шановні жителі міста Кобеляки!

В місті Кобеляки у зв’язку зі спекою та відсутністю опадів значно погіршився стан водопостачання населення. Це пов’язано з використанням питної води із комунальної водопровідної мережі для поливу городів. Таке нераціональне використання питної води призводить до її великого забору із мережі, зниження рівня води в артезіанських свердловинах. Надмірна експлуатація  та відповідно швидке зношення насосного та електричного обладнання, значне споживання електроенергії насосами, в результаті чого різко погіршується технічний стан водопостачання, а також несуться великі затрати на оплату використаної електроенергії та ремонт техобладнання господарсько-питних свердловин.

Особливо напруженою є ситуація у багатоповерхівках та так званому мікрорайоні «Броварки». Люди потерпають через відсутність питної води, не маючи змоги навіть напитися.

Міська рада та КП «Водоканал» навіть не планують обходи дворів і накладання великих штрафів. Вся справа в свідомості мешканців міста і їх совісті. Ми повинні обрати: або пити, або поливати!

Міська рада звертається до жителів міста з проханням обмежити полив водопровідною водою власних городів, особливо у жаркий літній період. Пам’ятайте: у той час, коли хтось щедро поливає город питною водою- сотні і тисячі інших людей у нашому місті навіть не можуть її напитися.

З надією на розуміння