Кобеляцький район, Полтавська область

Запрошення

Шановні жителі міста!

9 Травня ми відзначаємо 72-у річницю Перемоги над нацизмом у  другій світовій війні. Це- свято Великої Перемоги, яке стало головним і особливим для нашого народу. Воно назавжди залишиться в серцях кожного з нас символом миру і гуманізму, перемоги добра над злом.

Ми повинні шанувати світлу пам’ять загиблих, повинні знати кожен факт, не загубити жодного прізвища, повинні пам’ятати цей страшний урок історії. Скільки б не пройшло часу ми завжди будемо низько схиляти голови перед великою мужністю і героїзмом наших ветеранів.

Щорічно міська рада саме 9 Травня проводить святкові заходи, приурочені цій пам’ятній даті.

Тому запрошуємо Вас взяти участь у заходах з нагоди відзначення 72-ї річниці Перемоги над нацизмом у другій світовій війні, які відбудуться 9 Травня 2017 року. Збір о 7-50 біля приміщення міської ради. Початок руху колони- о 8-00.

Пам’ятаймо, якою ціною дісталася Перемога нашим батькам і дідам і вшануймо героїв війни.

З повагою,
Кобеляцький міський голова                О.Копелець                                      Голова Кобеляцької міської ради ветеранів                      О.Живулько