Кобеляцький район, Полтавська область

ПРИВІТАННЯ

Шановні земляки!

Прийміть щирі вітання зі святом Покрови Пресвятої Богородиці, Днем українського козацтва та Днем захисника України, які уособлюють доблесть і героїзм усіх поколінь нашого народу, оборонців та визволителів рідної землі. Наші козаки вважали Пресвяту Богородицю своєю заступницею і покровителькою. Історія зберігає багато свідчень того, як вищою волею Пресвята Богородиця боронила наш народ, наше козацьке військо, надавала воїнам сил у боротьбі з ворогом. Тож з нагоди свята вітаємо усіх, хто носить високе звання захисника України. Шлемо сердечні вітання ветеранам, учасникам АТО, військовослужбовцям, воїнам запасу, батькам та матерям солдатів та зичимо міцного здоров'я, добра, щастя, злагоди, мирного неба.

Олександр Копелець