Кобеляцький район, Полтавська область

Озеленення міста

Цього року  міська рада продовжує займатися озелененням території міста шляхом посадки дерев. Під час проведення весняної акції в рамках двомісячника чистоти й порядку міською владою було прийнято рішення, що посадки саджанців дерев будуть проводитись двічі на рік: весною та восени.

Весною висаджено в різних частинах міста 100 берізок. Міська рада виділила частину дерев для посадки біля навчальних та дошкільних закладів. На жаль, через спекотне літо  частина їх не прижилася.

Для посадки восени були вибрані липи та клени гостролисті.

На початку листопада силами працівників міської ради, Кобеляцького комунального підприємства «Міська сервісна служба» висаджено 200 молодих саджанців дерев, серед яких липи та гостролисті клени, які ще більше прикрасять краєвиди нашого славного міста Кобеляки: парк «Центральний», масив в районі дитячого садка «Золотий півник», територію Кобеляцького навчально-виховного комплесу № 1, а також принесуть затишок та комфорт. Упорядкована територія сприятиме повноцінному відпочинку міських жителів.