Кобеляцький район, Полтавська область

МІСЯЧНИК ОЗЕЛЕНЕННЯ, ПРИБИРАННЯ ТА БЛАГОУСТРОЮ МІСТА КОБЕЛЯКИ РОЗПОЧАТО

Шановні жителі міста! Відповідно до розпорядження міського голови з 10 квітня по 10 травня у місті оголошено місячник озеленення, прибирання та благоустрою території міста Кобеляки. В рамках місячника планується проведення комплексу робіт, що направлені на наведення належного порядку  в місті після зимового періоду, приведення у відповідний санітарний стан території міста, прибудинкових територій, територій масового перебування та відпочинку населення, впорядкування  парків, скверів, дитячих і спортивних, майданчиків, вулиць, доріг, тротуарів, зупинок громадського транспорту, цвинтаря, пам’ятних місць, ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ побутових відходів, а також належна підготовка до Великодніх та травневих свят. У зв’язку із сприятливою погодою прохаю усіх жителів міста, приватних підприємців, керівників підприємств, установ, організацій 5 квітня 2018 року долучитися до загальноміського наведення порядку та прийняти участь у наведенні чистоти і благоустрою біля прилеглої території. Сподіваюсь, що Ваша допомога буде суттєвою і ми разом зробимо все можливе, щоб місто розквітало і у ньому всім нам жилося затишно і комфортно.

З повагою і вдячністю за розуміння,

Міський голова                                          О. Копелець