Кобеляцький район, Полтавська область

Відбулася сесія міської ради

В Кобеляцькій міській раді 8 листопада  під головуванням голови комісії Мирошнеченка В.І. відбулося засідання постійної комісії з питань економічної політики, власності, бюджету й цін. Присутніми членами комісії та головами інших постійних комісій було досконало вивчено пропозиції щодо розподілу коштів з перевиконання за 10 місяців 2017 року.

Після короткої перерви відбулася позачергова двадцять перша сесія сьомого скликання Кобеляцької міської ради.  Відкрив сесію міський голова Олександр Копелець. Участь у роботі сесії  взяли 18 депутатів із 26 обраних, керівники комунальних підприємств, громадськість міста. На цій сесії були відсутніми депутати: Бородіна Н.В., Войт О.В., Галушко С.С., Вусань Ю.В., Касьян Я.М., Чиркова Н.І., Шевченко Т.В. та Шкарбан В.І.

Перевиконання дохідної частини загального фонду бюджету за 10 місяців 2017 року становить 119,6% в сумі 1529300,00 грн.

Основні пропозиції по розподілу:

– Благоустрій міста – 344180,00 грн;

– Утримання доріг – 915920,00 грн;

– Утримання міської ради – 24200,00 грн;

– ККП «Міська сервісна служба» та ККП – 166500, 00 грн;

– Для дошкільного навчального закладу «Світлячок» на придбання стільчиків, куточка для природи, умивальників, іграшок, рушників, шаф, іграшкових меблів та вхідних дверей – 18200, 00 грн;

– На участь в тенісному турнірі –5000,00 грн;

– Організація поїздки дитячої футбольної команди 2007 року народження «ФК Кобеляки» –15000, 00 грн.

Враховуючи те, що сесія скликалась позачергово, лише для розгляду розподілу коштів на потреби міста з перевиконання, в порядку  денному  було  лише два питання. При розгляді першого питання, а це і був розподіл коштів, депутат Мирошнеченко В.І. вніс пропозицію прийняти його без обговорення, в зв’язку з тим, що на комісії все було детально вивчено та погоджено з більшістю депутатів. І також він запропонував збільшити кошти на надання матеріальної допомоги. Депутати підтримали цю пропозицію, тому на надання матеріальної допомоги жителям міста виділено 20000,00 грн. Всі інші пропозиції по розприділенню  коштів були прийняті одноголосно.

Другим питанням на сесії було затвердження Статуту Кобеляцького комунального підприємства «Міська сервісна служба» в новій редакції, у зв’язку з перейменуванням вулиць, провулків у місті Кобеляки. Було замінено назву вулиці  Червоноармійська  на Покровську.

На завершення пленарного засідання, у «Різному» депутати обговорили завершення робіт щодо капітального ремонту по вул. Раїси Кириченко. Міський голова Олександр Олександрович Копелець нагадав депутатам міської ради, що  у вересні Кобеляцька районна рада виділила кошти в сумі 140000,00 грн. для проведення капітального ремонту частини вулиці. Кошти, виділені районною радою, нами вже освоєні та проведено підготовчі роботи для повного завершення обсягу асфальтування даного відрізку вулиці Раїси Кириченко. Тож міська рада знову звернулася до районної ради, районної державної адміністрації з проханням знайти можливість виділити 243656,00 грн на завершення капітального ремонту вулиці Раїси Кириченко. Бо існує реальна загроза руйнування нового асфальту великоваговим транспортом, який всупереч забороні, перевозить вантаж цією вулицею.

Також  депутат Кучеренко А.І. від імені батьків висловив слова подяки, як міському голові, так і депутатам за встановлення гойдалки для дітей по вулиці Броварській.

Окрім цього, була надана інформація щодо проведення дня Святого Миколая для дітей дошкільного віку та учнів 1-5 класів і новорічного концерту для дорослих.

Загалом сесія міської ради була конструктивною та плідною.