Кобеляцький район, Полтавська область

Результати голосування

1 листопада на сайті Полтавської обласної ради з’явився перелік проектів-переможців «Бюджет участі Полтавської області» 2017 року за рейтингом. Проект  № 88 «Створення вуличного тренажерного майданчика для зміцнення здоров’я та підвищення фізичних якостей організму молоді міста Кобеляки» зайняв 10 місце з остаточним балом 11351,69551. Підтримали цей проект 2158 жителів Полтавської області.

Окрім проекту Артема, до списку переможців увійшли і проект «Країна дитячих мрій» Олени Білаш (Кобеляцький РБДЮТ), «Безпечне село» Білокінь Олени (с.Канави)  та «Дитячий ігровий майданчик» Касіян Дмитра (с.Мартинівка). Нажаль, у перелік переможців не увійшли інші проекти, створені жителями Кобеляцького району, за які активно голосували жителі нашого міста.

Кобеляцька міська рада щиро вітає Артема Письмака з перемогою і вірить, що проект «Створення вуличного тренажерного майданчика для зміцнення здоров’я та підвищення фізичних якостей організму молоді міста Кобеляки» буде обов’язково реалізовано у 2018 році.