Кобеляцький район, Полтавська область

Увага конкурс !

Кобеляцька міська рада повідомляє, що Асоціація «Полтавська обласна Асоціація  органів місцевого самоврядування» проводить обласний конкурс образотворчого мистецтва серед дітей шкільного віку Полтавської області (6-17років) «Самоврядування очима дітей» та обласний фотоконкурс серед мешканців Полтавської області, які досягли 18-річчя «Моя громада – на світлині» з нагоди Дня місцевого самоврядування.

Переможці обласного конкурсу образотворчого мистецтва серед дітей шкільного віку Полтавської області «Самоврядування очима дітей» будуть нагороджуватися дипломами та цінними подарунками. Найкращі фотознімки конкурсу «Моя громада – на світлині» ляжуть в основу календаря на 2019 рік, а переможці будуть нагороджені дипломами та отримають грошову винагороду і календар на 2019 рік з фото переможців.

Запрошуємо прийняти участь у конкурсах всіх бажаючих дітей шкільного віку та мешканців міста Кобеляки. За детальною інформацією про конкурси можна звернутися до секретаря Кобеляцької міської ради Телятник Ю.О чи за телефоном 3-18-92 або ознайомитися з Положенням про обласний конкурс образотворчого мистецтва серед дітей шкільного віку Полтавської області (6-17років) «Самоврядування очима дітей» та  обласний фотоконкурс серед мешканців Полтавської області «Моя громада – на світлині», натиснувши на назві конкурсу.