Кобеляцький район, Полтавська область

ВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ МІСТА КОБЕЛЯКИ!

Шановні мешканці та гості міста Кобеляки! Від щирого серця вітаю Вас зі  святом! День міста – це особлива подія. Вона об’єднує усіх незалежно від віку та професій. Це свято улюблене і шановане всіма містянами. Разом з тим, це величне свято є даниною пам’яті наших предків, які упродовж століть будували рідне місто і заповіли берегти його та зміцнювати своєю працею.
Наше місто славиться людьми - талановитими, щирими, добрими й працездатними, які створюють його матеріальне й духовне сьогодення та майбутнє. Висловлюю слова глибокої вдячності усім за любов та вірність рідному місту. Усі досягнення, якими воно багате, складаються з щоденної праці, знань і талантів його жителів. А тому, низький уклін і велика шана кожному з вас за всі добрі справи, вчинки, наміри та починання, спрямовані на розвиток та благоустрій рідного міста, покращення добробуту його жителів. Попереду – ще багато роботи, багато планів, які за вашої підтримки, впевнений, вдасться втілити у життя. Бо лише спільна співпраця громади і влади призводить до гарних результатів. Нехай зростає та процвітає наше улюблене місто! Хай щастя, любов і достаток живуть у кожному домі та в кожній родині, об’єднуючи всіх нас у згуртовану і небайдужу громаду. Нехай Господь своєю щедрою рукою  завжди благословляє наше місто, Ваші оселі та  родини, дарує нам мир і спокій та порозуміння. Нехай це свято буде радісним, світлим і запам’ятається Вам назавжди! Зі святом тебе, дорога громадо! З Днем народження, рідне місто!

З повагою,
Кобеляцький міський голова