Кобеляцький район, Полтавська область

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ПІДГОТОВКИ ТА ОБЛАДНАННЯ МІСЦЬ МАСОВОГО ВІДПОЧИНКУ НАСЕЛЕННЯ В М. КОБЕЛЯКИ НА РІЧЦІ ВОРСКЛА

6 червня 2018 року у виконавчому комітеті Кобеляцької міської ради під головуванням міського голови Олександра Копельця відбулося засідання комісії з питань підготовки та обладнання місць масового відпочинку населення на річці Ворскла. До складу комісії ввійшли члени виконавчого комітету, депутати міської ради. Було детально проаналізовано підготовку міського пляжу «Дитячий» та місць масового відпочинку населення на річці Ворскла до купального сезону 2018 року та приведення їхнього санітарного стану до встановлених чинним законодавством норм. Місцями відпочинку людей в м. Кобеляки на річці Ворскла, які підлягають обов’язковому обслуговуванню визначено наступні: міський пляж «Дитячий»; пляж «Рибалки»; пляж «Золотий»; пляж «Заїки». Учасники засідання заслухали інформацію міського голови, який повідомив, що відповідно до його розпорядження, була створена комісія з перевірки підготовки та обладнання місць масового відпочинку населення міста Кобеляки на річці Ворскла. Згідно складених актів перевірки пляжі «Рибалки» та «Заїки» підготовлені до купального сезону 2018 року. Пляж «Золотий» не відповідає санітарним нормам і з ряду причин в цьому році підготовка до купального сезону на міському пляжі «Дитячий» також йде з запізненням. Інформація міського голови супроводжувалася демонстрацією фото матеріалів з місць масового відпочинку жителів міста. Після обговорення на засіданні було прийняте рішення надати дозвіл Іванову В.С. та Срібному Р.А. на утримання території місць масового відпочинку жителів міста «Рибалки» та «Заїки» при умові виконання рекомендацій комісії. Клименку В.О. дозвіл видати тільки після наведення повного порядку на території пляжу «Золотий» та повторного огляду комісією, а Фещенко В.В. в тижневий срок привести територію міського пляжу відповідно до санітарних норм.