Кобеляцький район, Полтавська область

Свято Першого дзвоника

01 вересня в навчальних закладах відбулося свято Першого дзвоника. Працівники Кобеляцької міської ради були присутні на урочистих лінійках в усіх школах міста Кобеляки. Від імені виконавчого комітету, від депутатського корпусу, Кобеляцького міського голови Копельця О.О посадові особи вітали учнів, вчителів, батьків з Днем знань та початком нового навчального року. З їх уст лунали слова подяки вчителям за їхню неоціненну працю, учням – побажання успіхів у навчанні, батькам – гордості за свої дітей.

Особливі теплі слова привітання були адресовані першокласникам, які вперше ступили на незвіданий шлях пізнання.  Цього року вперше поріг шкіл переступили 156 першокласників.  Для того, щоб хоч трішки принести радість малечі, підтримати їх перед важливою «дорогою знань», кожен першокласник з рук працівників міської ради особисто отримав невеличкий подарунок - набір канцелярських товарів