Кобеляцький район, Полтавська область

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗАСІДАННЯ ВИКОНКОМУ КОБЕЛЯЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

25 квітня 2018 року о 10-00 год. в залі засідань Кобеляцької міської ради  відбудеться чергове засідання виконавчого комітету міської ради з наступним порядком денним:

1.  Про інвентарізацію нежитлового фонду та стан сплати за оренду ненежитлових приміщень, що перебувають у комунальній власності.

Доп. Зінченко Т.П. –  в.о.завідувача фінансового відділу.

2. Про стан виконання бюджету міста за І квартал 2018 року.

Доп. Зінченко Т.П. –  в.о.завідувача фінансового відділу.

3. Про роботу з благоустрою та утримання територій міста, забезпечення виконання правил благоустрою в весняно-літній період 2018 року.

Доп. Рибалка П.П. – інженер з благоустрою міської ради.

4. Про хід підготовки до святкування річниці Дня Перемоги у Другій світовій війні.

Доп. Живулько О.Д. – голова Кобеляцької міської ради ветеранів.

5. Лист адміністрації ДПТНЗ «Професійний аграрний ліцей» про огородження міського сміттєзвалища.

Доп. Масич З.М.- секретар виконкому міської ради.

6. Про виділення коштів ККП «Міська сервісна служба» для придбання 24 гірлянд та 2 вінків для відзначення Дня Перемоги у Другій світовій війні.

Доп. Масич З.М.- секретар виконкому міської ради.

7. Про затвердження складу організаційного комітету з підготовки та проведення 02.06.2018 року Міжнародного дня захисту дітей.

Доп. Масич З.М.- секретар виконкому міської ради.

8. Про затвердження Програми заходів проведення 02.06.2018 року Міжнародного дня захисту дітей.

Доп. Масич З.М.- секретар виконкому міської ради.

9. Про набуття права на додаткову соціальну відпустку  ***, жителькою м.Кобеляки, вул. ****.

Доп. Масич З.М.- секретар виконкому міської ради.

10. Про набуття права на додаткову соціальну відпустку  ***, жителькою м.Кобеляки, вул. ***.

Доп. Масич З.М.- секретар виконкому міської ради.

11. Про набуття права на додаткову соціальну відпустку ***, жителькою м.Кобеляки, вул.****.

Доп. Масич З.М.- секретар виконкому міської ради.

12. Про набуття права на додаткову соціальну відпустку  ***, жителькою м.Кобеляки, вул. ****.

Доп. Масич З.М.- секретар виконкому міської ради.

13. Розгляд звернень та заяв громадян.