Кобеляцький район, Полтавська область

4 ЛИПНЯ - ДЕНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ УКРАЇНИ

Згідно з Указом Президента України № 97/2018 від 4 квітня 2018 року "Про внесення зміни до Указу Президента України від 9 грудня 2015 року № 693", тепер День Національної поліції України відзначається щорічно 4 липня. В цей день всі працівники цієї сфери святкують і отримують вітання. З нагоди професійного свята секретар міської ради Юлія Телятник та керуючий справами (секретар) виконкому міської ради Зоя Масич прийшли привітати працівників поліції сьогодні у зал засідань Кобеляцької районної держадміністрації, де  відбувалися урочисті заходи. Почесною грамотою Кобеляцької міської ради був нагороджений начальник поліції Володимир Федан. Також грамоти Кобеляцької міської ради отримали: підполковник поліції Сергій Вільховий, капітан поліції Анастасія Вітрук, старший лейтенант поліції Олександр Логвиненко, капітан поліції Валерій Чепіжний, старший лейтенант поліції Артур Матюх. Бажаємо всім працівникам поліції родинного добробуту, міцного здоров'я і щастя, а також нових звершень у нелегкій, але такій потрібній людям службі!