Кобеляцький район, Полтавська область

ПОВІДОМЛЕННЯ

Кобеляцька міська рада оприлюднює проект рішення сесії Кобеляцької міської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2018 рік», а саме: податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки; транспортного податку; земельного податку; єдиного податку та орендної плати за землю.

З проектом рішення, аналізом впливу регуляторного акту та експортним висновком можна ознайомитися у розділі «Регуляторна політика»

Зауваження і пропозиції від фізичних та юридичних осіб, а також їх об’єднань щодо проекту цього рішення сесії Кобеляцької міської ради приймаються у письмовій формі до 14.07.2017 року включно за адресою: 39200, м. Кобеляки, вул. Касьяна, 29, Кобеляцька міська рада. Телефон для довідок: 3-18-92, 3-16-00.