Кобеляцький район, Полтавська область

ВІТАЄМО З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ПРОКУРАТУРИ

Шановні працівники прокуратури! Сьогодні професійне свято відваги, чесності і справедливості. Від щирого серця вітаю вас зі святом і бажаю, щоб в роботі вам не чинили перешкод, щоб ви не відали проблем і розчарувань, вміли справлятися з труднощами і ніколи не засмучувалися через дрібниці. Нехай всі ваші бажання легко виконуються, і жодні проблеми ніколи не завадять робити свою справу! Нехай усі Ваші старання будуть щедро винагороджені повагою, шаною і гідною платою. Здоров'я вам міцного, настрою гарного, справжнього кохання і міцної дружби! Нехай кожен ваш день супроводжується приємними подіями і все життя буде наповнене світлом. Зі святом, з днем прокуратури!

З повагою і шаною,

Міський голова Олександр Копелець