Кобеляцький район, Полтавська область

НОВОРІЧНІ ЗАХОДИ ДО ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

19 грудня в Кобеляцькому РЦКД відбулися новорічні заходи до Дня Святого Миколая. Уже традиційно привітати дітлахів до нас завітали артисти Полтавського обласного академічного театру ляльок з  новою новорічною розважальною програмою.      Першими її побачили дітки з дитячих садочків, яких привели їхні батьки, дідусі та бабусі. Перед входом у зал малеча отримувала солодкий подарунок від Святого Миколая.  Сам захід відкрив міський голова Копелець О.О., привітавши усіх присутніх зі святом. Далі  відбулося нагородження новонароджених мешканців міста у 2017 році медалями. Після цього розпочалося театральне дійство. Під час вистави діти не лише просто спостерігали за казковими героями, а й самі активно брали участь: танцювали, відгадували загадки, грали у різні конкурси, розповідали вірші.

По закінченню першої вистави відбулося відкриття міської ялинки. Для прикрашання новорічної красуні в цьому році було додатково придбано 4 гірлянди, 10 великих червоних куль та 45 куль середнього розміру, новорічна мішура. Окрім цього, жителі міста виявили бажання долучитися до виготовлення власноруч новорічних іграшок. Працівникам міської ради було передано 10 новорічних прикрас у вигляді яскравих пакунків та 5 штучних бантів.  Їх виготовленням займалися Ольга Некрутенко та Віталіна Сабадир. Також велику кількість прикрас у вигляді цукерок, бантів, пакунків надала Віра Беззуб, яка особисто брала участь у прикрашанні міської ялинки.

Далі свято було продовжено для дітей зі шкіл міста. Вони, як і дошкільнята, теж активно брали участь у розважальній програмі. Міська рада не стала розділяти дітей на «своїх» і «чужих», тому діти 1-5 класів, які приїжджають навчатися з Сухинівської с/р, Краснянської с/р, Кунівської с/р, Підгорянської с/р та Золотарівської с/р в школи міста, нарівні з міськими школярами отримали новорічні подарунки. На жаль, не всі дітки змогли прийти на свято, тому нагадуємо, що батьки зможуть забрати подарунок у міській раді.

У залі був справжній аншлаг. Не вистачало місць для сидіння усім бажаючим переглянути виставу.  З огляду на це, міська рада зробила висновок, що на наступний рік необхідно буде провести три розважальні програми.

Шановні батьки, вихователі, вчителі навчальних закладів міста! Щиро дякуємо Вам за те, що надали допомогу у забезпеченні дітей на виставу. Вітаємо Вас з наступаючими новорічними святами: Новим роком та Різдвом Христовим. І сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.